O konkursie

KONKURS

Celem konkursu jest wyłonienie zdjęć, wykonanych za pomocą mikroskopu, które docelowo znajdą się w kalendarzu Polskiego Towarzystwa Mikroskopii na 2019 rok. Konkurs prowadzony jest w dwóch niezależnych kategoriach – zdjęcie na okładkę kalendarza  oraz zdjęcia dla każdego z 12 miesięcy .

ZASADY OTRZYMYWANIA GŁOSÓW

Użytkownik niezalogowany otrzymuje:
-1 głos uprawniający do głosowania na kategorię okładki kalendarza
Użytkownik zalogowany otrzymuje po 1 głosie na obydwie kategorie konkursowe oraz:
– możliwość zyskania 3 dodatkowych głosów za dodanie zdjęcia
– możliwość zyskania 3 dodatkowych głosów za posiadanie konta w sklepie internetowym www.micro-shop.pl

DODAWANIE ZDJĘĆ

Dodawanie zdjęć do konkursu jest możliwe w zakładce Profil, dostępnej dla każdego zalogowanego użytkownika. Weryfikacja nadesłanego zdjęcia może trwać do 48h. Każdy użytkownik ma możliwość dodania maksymalnie 3 zdjęć do konkursu.

NAGRODY/RABATY

Autorzy wszystkich zwycięskich zdjęć otrzymają nagrody w postaci nowoczesnych tabletów – Samsung Galaxy Tab E T561. Dodatkowo, każdy z użytkowników naszej strony, który po zalogowaniu odda swój pierwszy głos, otrzyma jednorazowy rabat na zakupy w sklepie internetowym micro-shop.pl.

ORGANIZATORZY

Konkurs powstał w wyniku współpracy specjalistów i entuzjastów mikroskopii elektronowej, reprezentujących innowacyjne podejście we wszystkich aspektach swojej działalności:

PTMI

Polskie Towarzystwo Mikroskopii, które powstało w 2002r. obecnie zrzesza ponad 150 członków, Każdy członek PTMi jest jednocześnie członkiem EuropeanMicroscopySociety (EMS) oraz International Federation of Societies for Microscopy (IFSM). Głównym celem Towarzystw jest wsparcie oraz rozwój wszystkich dziedzin z szeroko rozumianego pojęcia mikroskopii- od fizyczno-chemicznego aspektu po badania w dziedzinie biologii czy medycyny.

 

PIK INSTRUMENTS

Firma zajmującą się dystrybucją oraz serwisem nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń laboratoryjnych. Specjalizuje się w dziedzinie mikroskopii elektronowej oraz rozwiązaniach dedykowanych do preparatyki próbek mikroskopowych. Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów zapewnia Państwu profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę zarówno handlową, jak i serwisową.

 

MICRO-SHOP

Pierwszy w Polsce internetowy sklep z akcesoriami do laboratoriów oraz do mikroskopii elektronowej. Oferuje możliwość generowania własnych ofert jak również dokonywania zakupów na fakturę VAT z odroczonym terminem płatności. Kupowanie dodatków do laboratoriów jeszcze nigdy nie było tak proste!