O konkursie

KONKURS

Celem konkursu jest wyłonienie zdjęć wykonanych za pomocą mikroskopu, które docelowo znajdą się w kalendarzu Polskiego Towarzystwa Mikroskopii na 2020 rok. W konkursie zostanie wyłonionych 12 laureatów, a wszyscy autorzy zwycięskich zdjęć otrzymają nagrody – nowoczesne tablety Lenovo Tab 4 10.

ZASADY PRZYZNAWANIA GŁOSÓW

Użytkownicy strony mogą oddać po jednym głosie na  każde zdjęcie biorące udział w konkursie. O mocy głosu użytkownika decyduje jego status.

MOC GŁOSÓW – STATUS UŻYTKOWNIKA

Głos każdego z użytkowników może mieć wartość od 1 do 5 punktów w zależności od:

  • użytkownik niezalogowany – moc głosu = 1
  • użytkownik zalogowany – moc głosu = 2
  • użytkownik zalogowany, posiadający konto w sklepie internetowym www.micro-shop.pl moc głosu = 3
  • użytkownik zalogowany, będący członkiem PTMI – moc głosu = 5

DODAWANIE ZDJĘĆ

Dodawanie zdjęć do konkursu jest możliwe w zakładce Profil, dostępnej dla każdego zalogowanego użytkownika. Weryfikacja nadesłanego zdjęcia może trwać do 48h. Każdy użytkownik ma możliwość dodania maksymalnie 1 zdjęcia do konkursu.

NAGRODY/RABATY

Autorzy wszystkich zwycięskich zdjęć otrzymają nagrody w postaci nowoczesnych tabletów – Lenovo Tab 4 10. Dodatkowo, każdy z użytkowników naszej strony, który po zalogowaniu odda swój pierwszy głos, otrzyma jednorazowy rabat na zakupy w sklepie internetowym micro-shop.pl.

ORGANIZATORZY

Konkurs powstał w wyniku współpracy specjalistów i entuzjastów mikroskopii elektronowej, reprezentujących innowacyjne podejście we wszystkich aspektach swojej działalności:

PTMI

Polskie Towarzystwo Mikroskopii, które powstało w 2002r. obecnie zrzesza ponad 150 członków, Każdy członek PTMi jest jednocześnie członkiem EuropeanMicroscopySociety (EMS) oraz International Federation of Societies for Microscopy (IFSM). Głównym celem Towarzystw jest wsparcie oraz rozwój wszystkich dziedzin z szeroko rozumianego pojęcia mikroskopii- od fizyczno-chemicznego aspektu po badania w dziedzinie biologii czy medycyny.

 

PIK INSTRUMENTS

Firma zajmującą się dystrybucją oraz serwisem nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń laboratoryjnych. Specjalizuje się w dziedzinie mikroskopii elektronowej oraz rozwiązaniach dedykowanych do preparatyki próbek mikroskopowych. Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów zapewnia Państwu profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę zarówno handlową, jak i serwisową.

 

MICRO-SHOP

Pierwszy w Polsce internetowy sklep z akcesoriami do laboratoriów oraz do mikroskopii elektronowej. Oferuje możliwość generowania własnych ofert jak również dokonywania zakupów na fakturę VAT z odroczonym terminem płatności. Kupowanie dodatków do laboratoriów jeszcze nigdy nie było tak proste!